Акція "Збережи підручник!"

Книги – морська глибина.
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хто і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.

З метою збереження підручників та книг, залучення школярів до книги як до джерела знань, культурних надбань та цінностей народу України, популяризації та вивчення української мови, класичної та сучасної світової літератури, виховання інтересу до читання, в нашій школі проходить загальношкільна акція "Збережи підручник!".

На початку навчального року, разом із класними керівниками, проводиться видача підручників всім учням. Класні керівники проводять необхідну роботу з учнями щодо виховання в них дбайливого ставлення до навчальної книги. Організовують своєчасне повернення підручників до бібліотеки після закінчення навчального року.

Щомісячно проводяться рейди-перевірки стану підручників.

Для учнів початкової школи бібліотекар Музика Т.С. проводить  бесіди щодо збереження книг, знайомить з правилами користування книгою, та розповідає про нові надходження дитячої літератури.

17.09.2014 | Aдмін