Зустріч з учасником АТО

СЗШ І – ІІІст. №3 приєдналася до Всеукраїнської акції «Лист пораненому». В листах-малюнках хлопчики та дівчатка разом зі своїми родинами побажали військовослужбовцям єдиної України одужання, здоров’я міцного, миру, злагоди, любові,  перемоги, повернення додому.

Сьогодні у школі відбулася зустріч із учасником АТО, колишнім працівником школи Тарасенком Сергієм Олексійовичем.  Він нагадав учням про ті страшні події, які відбуваються у Східній Україні, спричинені російським агресором,  та поділився своїми спогадами про ті страшні місяці, де на його очах гинули люди, де молоді хлопці йшли в бій, не боячись смерті. Разом з батьком захищає Неньку- Україну його син, Тарасенко Олексій Сергійович, – випускник нашої школи, який в даний момент перебуває на лікуванні в госпіталі. Герої України  побували у найгарячіших точках АТО.  Учні та вчителі з великою цікавістю та щемом у серці слухали розповідь.

На кінець зустрічі до Сергія Олексійовича звернулися школярі, які подякували йому за те, що він захищає наше мирне небо, побажали йому з сином міцного здоров’я, та передали ним листи, медикаменти та дитячі малюнки для бійців, що перебувають на лікуванні.

17.09.2014 | Aдмін