Головна » новина

новина

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні батьки, педагогічні працівники та представники громадськості!
11 червня 2026 року о 09:00 годині в закладі освіти відбудуться громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення «Про реорганізацію закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів №3 м. Гайсин Гайсинської міської ради шляхом приєднання до ліцею №1 м. Гайсин Гайсинської міської ради».
Громадські слухання проводяться відповідно до рішення 97 сесії 8 скликання Гайсинської міської ради від 20.02.2026 року №18 «Про затвердження Плану формування мережі закладів загальної середньої освіти, що будуть забезпечувати повну загальну середню освіту у Гайсинській територіальній громаді на 2026/2027 навчальний рік у новій редакції».
Запрошуємо до участі у громадських слуханнях усіх зацікавлених осіб, батьківську громадськість, педагогічних працівників та мешканців громади.
Адміністрація закладу освіти
 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні батьки, педагогічні працівники, представники громадськості!

11 червня 2026 року о 10:30 в приміщенні закладу відбудеться щорічний звіт директора закладу освіти Буги Олександра Васильовича про результати діяльності та підсумки роботи за 2025/2026 навчальний рік.

Під час зустрічі буде представлено інформацію про освітню, виховну, фінансово-господарську діяльність закладу, досягнення учнів і педагогів, а також окреслено перспективи розвитку закладу освіти.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих! Ваша думка та активна участь є важливими для подальшого розвитку нашого закладу освіти.
                                                  Адміністрація закладу освіти
 
 

Робота вчителя української мови та літератури Турчин А.М. в умовах карантину

Дистанційне навчання виявилось для вчителів та учнів несподіваним челенджем. Здавалось, що навчатись поза стінами школи дуже важко. Проте реалії сьогодення відкрили нам чимало можливостей. 



Учні 10 класу разом з класним керівником Турчин А. М. під час карантину продовжують спілкуватись у Viber-групі, адже цей месенджер є звичним для них і сприяє швидкій комунікації.

Viber користується небувалою популярністю і є практично у всіх, тому і для батьків створена інформаційна група, де вони можуть дізнатись важливу інформацію щодо організації навчання, запитати та отримати відповідь. 

 

У окрему групу «Дистанційне навчання» учні отримують завдання для опрацювання згідно шкільного розкладу. Десятикласники вже звикли отримувати завдання з української мови та літератури через блог вчителя. 

Учні отримують посилання на параграфи та вправи з підручників,  YouTube-відео, адже вони допомагають візуалізувати матеріали занять. Трансляція відеоуроків на телебаченні – гарна допомога, тому корисними є посилання на уроки з української мови від проєкту «Всеукраїнська школа онлайн».

Для перевірки вивченої теми вчитель використовує популярні освітні ресурси, такі як «Всеосвіта», «На Урок», «ClassTime», «Learningapps», адже вони дають можливість розробляти та використовувати готові  тести й онлайн-опитування.

Щоб учні мали змогу спілкуватись з учителем — проводяться онлайн зустрічі з допомогою ZOOM, на яких школярі можуть поставити питання, прослухати пояснення окремих тем, виконати разом вправи.



21.04.2020 | Aдмін

Вернутись назад