Про підсумки конкурсу писанок 2020

Православні християни напередодні свята випікають паски, фарбують пасхальні яйця. У кожному місті є свої особливості зустрічі Великодня: десь влаштовують великодні ярмарки, десь – фестивалі. У м.Гайсин вже  гарною  традицією  став  конкурс  писанок  Віталія  Перкуна, де  учні  нашої  школи вже  декілька  років  поспіль  приймають  активну  участь.

Конкурс  писанок – це проект, який єднає учнів, батьків, вчителів та  всіх  жителів  міста задля спільної мети, а саме популяризація українського мистецтва і культури, підняття українського духу та збереження традицій!

У  цьому  році  карантин  не  став  перешкодою для  проведення  конкурсу та  учні  мали  змогу  продемонструвати  свою  майстерність  на сторінці facebook.

Учасники конкурсу нагороджені  цінними  подарунками.

21.04.2020 | Aдмін