Акція

Захід, проведений в рамках Всеукраїнської благодійної акції милосердя, став для школярів  СЗШ І – ІІІст. №3  справжнім уроком людяності та чуйності.

10 днів у школі тривала традиційна учнівська акція доброти під зворушливою назвою «5 картоплин».  В цій акції школярі 1 – 11 класів беруть участь не вперше, проте завжди із задоволенням. Всього було зібрано близько 260 кг овочів. Найактивнішими учасниками акції стали учні початкової школи. Вони, ще можливо, не добре розуміють значення слова «милосердя», проте добре знають, що потрібно допомагати знедоленим.  Діти приносили до школи не лише картоплю, а й інші овочі: моркву, буряки, цибулю.

Переможцями стали:

1 місце – 1 клас (64кг)

2 місце – 6 клас (45кг)

3 місце – 2 клас  (43кг)

Усі зібрані овочі було передано товариству Червоного хреста.  Дякуємо всім за щедрість та милосердя!

22.09.2014 | Aдмін