Міжнародний день миру

Хай буде мир і щастя, хліб і воля,

І дружба між народами всіма.

Хай лине щира пісня серед поля,

І згинуть туга, горе і пітьма,

А буде радість, сонце, диво й свято,

До серця ласка горнеться ясна.

Хай у дитини буде мама й тато,

А на душі у кожного — весна!

21 вересня у світі відзначається Міжнародний день миру. Осторонь свята не залишились й наші школярі, адже зараз, як ніколи, нашій державі та всім її громадянам, дітям, потрібен мир! До Дня миру в школі пройшла акція «Мирне небо голубе, щастя й спокій в дім несе», в рамках якої відбувся конкурс дитячого малюнка, акція «Лист пораненому», вчителями та учнями була  створена  на шкільному дворі стіна миру, на якій вони відтворили любов до своєї країни.

Підсумком акції стало Свято Миру, до якого долучилися учні 1 – 11 кл. Кожен клас підготував номер художньої самодіяльності. Діти читали вірші, співали пісень на патріотичну тематику, підготували символічну атрибутику. Номери були різні, але всі проходили під гаслом: «Ми не хочемо війни, ми за мир!»

Напередодні Дня партизанської слави вчителем історії Кирилюком С.К. для учнів 11 класу  була організована екскурсійна подорож до Шабелянського  лісу - місця де відбувалося базування партизанських  загонів. Діти побували  коло обеліска Слави,  пройшлися партизанськими стежинами, оглянули реконструйовану землянку.

Незабутнє враження на учнів справив Дашівський краєзнавчий музей. Учні мали можливість ознайомитись з його експонатами  та послухати цікаву розповідь екскурсовода.

22.09.2014 | Aдмін