Звітно-виборні профспілкові збори

25 вересня в нашій школи відбулися звітно-виборні профспілкові збори.

Зі звітною доповіддю виступила голова ПК Хріновська Н.І., яка підвела підсумки роботи ПК за звітний період  та сконцентрувала увагу на тому, чого не вдалося добитися та над чим потрібно працювати профспілковій організації в подальшому. Польова І.В. та Терлецька Т.Г. звітували про роботу ревізійної комісії.  Учасники зборів визнали роботу профспілки   задовільною.

Вибори профкому відбулися відкритим голосуванням. Відповідно  до плану роботи зборів обрано новий склад профкому,  членів комісій, делегатів на конференцію районної організації Профспілки.

Абсолютною більшістю голосів головою ПК СЗШ І – ІІІ ст. №3 було обрано вчителя математики Терлецьку Т. Г.

А до складу профкому увійшли:

Брагар І.В.

Музика Н.С.

Підвашецька Н.Й.

Ковальська М.А.

Хріновська Н.І.

Дефан Л.М.

Семенюк Л.В.

Вільчинська  Т.В.

В кінці зборів виступила директор школи Шеремета І.К. Вона привітала новобрану голову  та членів ПК і побажала їм успіхів у їхній громадській діяльності.

25.09.2014 | Aдмін