Конкурс плаката

«Корупції - ні!» Під таким гаслом в СЗШ І – ІІІст. №3 пройшов конкурс малюнка «Корупція очима дітей», в якому прийняли участь колективи 5 – 11 класів.

Представлені для розгляду роботи були досить  креативні, а головне в творчій і саркастичній формі відображали суть поняття «корупція». Своє відношення до корупції діти відобразили не тільки в малюнках, а й в лозунгах: «Корупція, як інфекція  -  хвороба брудних рук!»,  «Ми -  проти корупції!». Вразила свідомість дітей: їх нетерпимість до корупційних дій та не бажання миритися з «цінностями», які наразі панують у світі дорослих: жадібність, непрофесіоналізм, безкультур'я.

Переможцями конкурсу стали автори найкреативніших плакатів:

І місце – учні 5 класу

ІІ місце – учні 8 класу

ІІІ місце – учні 10 класу.

Жодна робота не залишилась без уваги. Переможці та учасники конкурсу  отримали грамоти та подяки.

29.09.2014 | Aдмін