Засідання батьківського комітету та ради школи.

29 вересня в школі пройшло  спільне засідання батьківського комітету  та  ради школи.

В засіданні взяли участь голови класних батьківських комітетів, представники  ради школи від батьківської громадськості, педагогічні працівники,  директор школи Шеремета І.К.

На початку зборів директор школи Шеремета ІК.. доповіла про підсумки фінансово-господарської діяльності закладу за 2013-2014 навчальний рік та подякувала батькам за розуміння і активну учать у покращенні матеріально-технічної бази школи. Також повідомила, що школа взяла участь у проекті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», реалізація якого передбачає ремонтно-будівельні роботи (встановлення євро вікон)

Головним питанням порядку денного – було обрання голови Батьківського комітету школи.

Абсолютною більшістю голосів, в ході відкритого голосування, головою Батьківського комітету школи було обрано Воронову Н.І.  Учасники зборів привітали новобрану голову БК та побажали їй творчої та плідної діяльності.

Також, на засіданні було затверджено план роботи батьківського комітету школи на поточний навчальний рік.

Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері в вигляді живого діалогу. Учасники засідання обговорили нагальні питання, акцентуючи увагу на позитивному відношенні батьків до конструктивного вирішення проблем школи.

29.09.2014 | Aдмін