Барви осені

Осінь—чудова пора року! Саме восени ми можемо насолодитися чудовими для цього сезону квітами, овочами. Також нас захоплює чарівне жовте, помаранчеве  і червоне листя, яке простилається  до  наших ніг.

За традицією, у жовтні школярі проводять виставку-конкурс виробів з природного матеріалу «Барви осені». Цей рік був не виключенням. Сьогодні до школи ніби завітала чарівна фея, яка прикрасила коридори чудовими квітковими композиціями та виробами з природного матеріалу. Щойно діти дізналися про конкурс, відразу ж  взялися за ножиці, клей, а також зібрали в кулак всю свою кмітливість, майстерність та фантазію. Кожен клас хотів вразити своєю винахідливістю та творчими здібностями. Найкраще це вдалося учням початкової школи. Їхні композиції  відразу привернули пристальну цікавість з боку учнів та вчителів.

Припали до душі і  композиції учнів 7 класу  та 8 класу

Так пройшов  ще один незабутній день у школі, котрий учні провели у дусі прихованого змагання. Діти залишилися задоволені святом, адже їхні старання не пройшли даремно і вони зуміли показати свої здібності

Тож чекаємо наступного року, аби знову вразити своєю винахідливістю та майстерністю, показати прекрасні дари осені-чарівниці.

01.10.2014 | Aдмін