День фізичної культури і спорту

З нагоди відзначення  Дня фізичної культури і спорту  шкільний бібліотекар організував для відвідувачів  виставку «Історія та сучасність олімпійських ігор».
     Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін, Ігор Бєланов та Андрій Шевченко, відзначені «золотим м’ячем» як найкращі футболісти Європи. Визнана в світі і українська школа художньої гімнастики. Зірками цього виду спорту свого часу були Ірина Дерюгіна і Лариса Латиніна. Всього українськими спортсменами було завойовано більше чотирьохсот   олімпійських медалей.
Також шкільний бібліотекар Ковальчук А.М. підготувала для учнів буклети, які містять цінні поради «Як вести здоровий спосіб життя».
Відомо, що здоров’я людини – найцінніший скарб. Добре, міцне здоров’я – головна умова повноцінного життя. Здоров’я допомагає нам реалізовувати свої плани, успішно розв’язувати життєві завдання й долати труднощі.
       Фізичні вправи й рухова активність – найкращий шлях до оздоровлення. Проблема зміцнення здоров’я засобами фізичної культури споконвічна. Ще античний мислитель Горацій застерігав: «Якщо не бігаєш, поки здоровий, доведеться бігати, коли захворієш».Пам’ятайте, що  спорт – невичерпне джерело життя, сили і краси.

15.09.2020 | Aдмін