Увага! Діти на дорозі!

Новий 2020/2021 навчальний рік у нашій школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний крок може зупинити щасливу дитячу ходу, замінивши її болем. Головною метою місячника -  є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах. Маленьким пішоходам, як ніколи потрібні допомога та підтримка дорослих. В рамках місячника класним керівником 10 класу Копняк С.В. проведено відео-урок "Загальні положення Правил дорожнього руху України", а Панасюк Н.М. провела у 7 класі гру-тренінг " Збережи своє здоров'я, знаючи правила дорожнього руху".

18.09.2020 | Aдмін