День толерантності

Сьогодні у школі пройшов День толерантності під гаслом «Ми різні, але всі потрібні!», основною метою якого було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток емпатії, розуміння проблем оточуючих людей

Класними керівниками були проведені тематичні години на яких  учні ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоду відпрацювати у конкретних життєвих ситуаціях модель толерантної поведінки.

Протягом дня були проведені інтерактивні вправи «Подай руку дружби», «Дерево дружби», «Ми разом! Ми друзі!». Наприкінці дня представники учнівського самоврядування організували та провели акцію «Вільні обійми», в якій взяли участь учні 1 – 11 класів.

Ми впевнені, що такий день необхідний у сучасному ритмі життя. Давайте бути толерантними!

17.11.2014 | Aдмін