Тиждень безпеки життєдіяльності

Згідно з планом роботи школи з 17.11 - 21.11 проходив тиждень безпеки життєдіяльності.

Одним із головних завдань сучасної школи є створення освітнього середовища для розвитку здорової дитини, виховання в учнів свідомого ставлення до свого життя, опанування навичок здорового способу життя. Тому, в рамках тижня безпеки життєдіяльності було проведено КВК між учнями 5 та 6 класів під гаслом "Іскру до пожежі гаси". Основною метою заходу було визначити яку користь та шкоду приносить вогонь, причини винекнення пожеж, а головне відпрацювати з учнями правила протипожежної безпеки та виробити алгоритм дій під час пожежі.

Найбільше учням сподобалися конкурси: "Рятувальники", "Знаки пожежної безпеки", "На варті" та "Хто швидше загасить вогонь.

Перемогу здобули учні 5 класу.

21.11.2014 | Aдмін