Виховний захід «Ці трагічні 30…Чорні»

Голодомор 1932-33рр - мільйони жертв за 500 днів. в Україні тоді від голоду вмирало 17 людей щохвилини, 1000 - щогодини, 25 тисяч щодня...

З метою забезпечення належного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу,  учні 8 класу на чолі з класним керівником Мельник С.В. провели для учнів школи виховний захід-реквієм  «Ці трагічні 30…Чорні». Школярі озвучили слова скорботи, свідчення людей, яким довелося пережити страшні події минулого, переглянули відео-спогади очевидців голодоморів,  намагалися донести через поетичні рядки біль і страждання, які випали на долю людям в ті трагічні роки.

Хвилина мовчання, свічка пам'яті... не будемо забувати роки страждань і втрат українців, наших земляків, односельців..

24.11.2014 | Aдмін