Засідання педагогічної ради

Сьогодні відбулося засідання педагогічної ради, мета якого - аналіз адаптаційного періоду учнів 1, 5 класів. Роботу засідання розпочала директор школи Шеремета І.К. яка наголосила на головних завданнях педагогічного колективу у формуванні  позитивної мотивації та інтересу учнів  1,5-го класів в період адаптації. Виступили Кондратюк Г.М. – класний керівник 1 класу, та Ковальська М.А. класний керівник 5 класу, які проаналізували особливості адаптаційного періоду своїх класних колективів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Порохнява В.Д. проаналізувала освітнє середовище першокласників та зробила порівняльний аналіз успішності учнів 5 класу. До обговорення долучилися вчителі-предметники, які вказали на певні труднощі і проблеми адаптаційного періоду та намітили шляхи їх вирішення. Психолог школи Данильчик Л.П. розповіла про результати тестування та анкетування учнів, дала характеристику основних проблем адаптації.

28.12.2020 | Aдмін