Пожежі краще запобігти

З метою залучення дітей до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища у ЗЗСО І – ІІІ ст. №3 м. Гайсин під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Данильчик Л.П. пройшов конкурс малюнків «Пожежі краще запобігти».  Питання пожежної безпеки важливе та актуальне для кожного з нас. Знання та дотримання правил поводження при пожежі є запорукою збереження не лише свого життя, а й життя інших. Тому пожежна безпека у школі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги. Кращі малюнки візьмуть участь в районному конкурсі.

18.02.2021 | Aдмін