Цивільний захист - школа безпеки

Пріоритетним завданням системи освіти є охорона життя, збереження та зміцнення здоров’я школярів, тому що вберегти дитину від негараздів – це значить закласти фундамент для її здорового розвитку, допомогти жити повноцінно і щасливо.
       До Дня ЦЗ бібліотекарем Ковальчук А.М. із здобувачами освіти 9 класу  було організовано круглий стіл  за темою «Цивільний захист –школа безпеки».
   Основна мета заходу–  вироблення в учнів умінь, навичок  грамотно і чітко діяти в різних  надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя; формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємодопомоги, постійної готовності правильно діяти при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій.

30.04.2021 | Aдмін