новина
Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу
Відзначення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу
з 27 вересня по1 жовтня 2021 р.
Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого
Найпоширенішими формами взаємодії у дітей є соціальні мережі, онлайн ігри та месенджери. Найпопулярнішими соціальними мережами серед дітей в Україні є YouTube, Instagram, TikTok та Snapchat, а також месенджери Viber та Telegram. Деякі із них є мало поширеними серед дорослих, тож вони часто не здогадуються про основні ризики, які там є. Майже у всіх з цих мережах та месенджерах можна зареєструватись, тільки якщо дитині вже виповнилось 13 років, доступ до Telegram дозволений з 16 років. В іншому випадку мережа може без попередження видалити профіль користувача, який не досяг відповідного віку. Матеріали, що публікуються в соціальних мережах, можуть бути не призначеними для молодших дітей, навіть за умови встановлення батьківського контролю. Окрім соціальних мереж, також є інші ризиковані форми користування Інтернетом серед дітей. Згідно з дослідженням британського управління зв’язку OFCOM, діти по всьому світу проводять все більше часу, граючи в онлайн-ігри. Навіть Netflix вважає основним конкурентом не інші сайти з серіалами, а онлайн-ігри. У мережевих онлайн-іграх є можливість спілкуватись з іншими гравцями як у віртуальному світі, так і через приватні повідомлення у кабінетах. В них легко приховати свою реальну особу за вигаданим ім’ям та чужими фото.
В рамках відзначення тижня з протидії булінгу психологом школи Данильчик Л.П. проведено урок з учнями 3 та 4 класу: “#НЕ_ВЕДУСЬ: МИ – ГЕРОЇ БЕЗПЕКИ В ІНТЕРНЕТІ” під час заняття учні навчились виявляти он-лайн ризики,закріпили правила безпечної роботи в інтернеті де особливу увагу приділили захисту приватної інформації в інтернеті .
Учні творчо провели час, малювали інтернет Гуглика та допомогли йому вирішити небезпечні ситуації з якими Гуглик зустрівся в он -лайн просторі. Під час вправ учні отримали силу супер героя та стали героями безпеки в інтернеті.
30.09.2021 | Aдмін