Попередження дитячого травматизму

Сьогодні в Україні вкрай актуальними є питання профілактики травмування вибухонебезпечними предметами та мінами.

З метою підвищення протимінної безпеки дітей в школі для учнів середніх та старших класів пройшов інормаційно-виховний захід «Обережно! Вибухонебезпечні предмети».  В ході якого вчитель Захисту Вітчизни Панасюк Н.М. ознайомили присутніх  школярів з вибухонебезпечними предметами, з правилами поведінки учнів у разі виявлення ознак вибухового пристрою або схожих на нього предметів, та розповіла, як потрібно поводитися  у разі терористичного нападу.

Наступним етапом заходу став пререгляд фільму «Чорно – біле кіно», про ворогів людини, які перетворюють білий світ на чорне пекло – тютюнопаління, алкоголь, наркоманію. Учні, переглянувши цю стрічку, усвідомили, що згубні звички чатують на усіх без винятку.

03.02.2015 | Aдмін