Вишиванка - оберіг народу!

Свята сорочка вишивана –
Це оберіг і захист мій.
З любов’ю вишивала мама,
Як символ віри і надій.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Сьогодні учні 9 класу разом з класним керівником Терлецькою Т.Г. запросили всіх учнів на Свято вишиванки. Присутні дізналися про витоки української вишивки,особливості вишивання в різних регіонах України,символіку кольорів. На святі лунали українські пісні у виконанні учнів, на душі теплішало, і присутні немов поринали в атмосферу далекої давнини.. Вчителі та учні залишились задоволені в отриманні позитивних емоцій від виступу учнів.

06.02.2015 | Aдмін