Екскурсія

За сприяння організаторів:  Вадима Мартинюка, Миколи Ричкова та Тетяни Побережної та за підтримки голови Вінницької обласної Ради В`ячеслава Соколова здобувачі освіти нашого закладу відвідали Садибу Подільського Чарівника в м.Вінниці,  що знаходиться на території Подільського зоопарку.

Екскурсію проводили казкові феї, а зустрічав кожного відвідувача особисто Подільський Чарівник, який влаштував для присутніх запальний флешмоб та справжній «снігопад» на Алеї Зодіаку. Цікавий тваринний світ Подільського зоопарку для дітей відкрили казкові феї, які розповіли, що наразі на території мешкає понад 220 тварин. Цього дня здобувачі освіти мали нагоду познайомилися з благородними оленями, зубрами, верблюдами, сурікатами, вовками, дикобразами, мавпами, а також з фазанами, страусами, павичами, цесарками, рідкісними породами голубів. Усіх тваринок юні дослідники фотографували та із захопленням роздивлялися. Завершилась екскурсія у садибі Подільського Чарівника, де на дітей очікували приємні подарунки.

18.01.2022 | Aдмін