«Святий Миколай, до нас в гості завітай!»

Їде, їде Миколай

В Україну – рідний край!

19 грудня українці відзначають одне з найсвітліших і чарівних свят року – День святого Миколая. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Здобувачі освіти 1-4 класів з нетерпінням чекали цього свята. Протягом дня діти взяли участь у акції "Чарівний чобіток",  а також в ході бесід "Миколай, Миколай, ти до нас завітай" розширили свої знання про свято Миколая, ознайомилися з народними традиціями та звичаями, співали пісні. Напередодні свята Святого Миколая всі діти писали листи до Святого Благодійника з проханням , щоб швидше настав мир на Україні та воїни ЗЗСУ повернулися живими додому. Щоб зробити цей день ще більш щирим і добрішим , у кожну класну спільноту сьогодні завітав Миколай із  солодкими гостинцями для дітей. Ми щиро вдячні міському голові Гуку Анатолію Іллічу та народному депутатові Верховної Ради України Миколі Кучеру за постійну підтримку та за подароване дітям солодке свято.

19.12.2022 | Aдмін