Останній дзвінок

В кінці травня у кожну школу приходить хвилююче і радісне свято останнього дзвоника. Весело і цікаво пройшло воно у СЗШ І –ІІІ ст. №3.

Лінійка розпочалася з Державного Гімну України та вітального слова директора школи І.К. Шеремети. Вона привітала школярів із завершенням навчального року, бажаючи їм вдалих літніх канікул, а випускникам та їх батькам витримки, успіхів у складанні іспитів, наполегливості та терпіння.

Попереду у випускників ще багато випробувань, але мелодія шкільного вальсу, дзвоник, який кликав їх на уроки залишаться у пам’яті назавжди. У цей день вони слухали напутні  слова вчителів, гостей свята, співали пісні, і прощалися зі школою.

Уся шкільна спільнота хвилиною мовчання вшанувала пам'ять загиблих земляків та усіх хто воював на Сході, обороняючи рідну землю. А на знак миру учні випустили у небо жовто-блакитні кульки.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданний шлях дорослого і серйозного світу.

Чудових вам канікул, школярі! Щасливої життєвої долі вам, дорогі випускники, та вагомих успіхів!

30.05.2015 | Aдмін