День захисту навколишнього середовища

Наш дивний світ, такий, як казка,

Он в небі хмаронька пливе.

Тож бережи його, будь ласка,

Все в ньому гарне і живе.

Під таким гаслом пройшов третій день табірної зміни – „День захисту навколишнього середовища”. Розпочався він з походу до міського краєзнавчого музею, де діти мали змогу переглянути експонати, до деяких навіть доторкнутися, та дізнатись багато цікавого про історію нашого міста.

Сповнені вражень та емоцій, загони вирушили до парку, де  мали змогу зібрати природний матеріал, адже в школі на них чекав конкурс "Природа і фантазія". Неможливо словами передати фантазію і творчість учнів та вихователів при створені поробок з природного матеріалу. В їхніх руках кожна гілочка, кожен листочок перевтілювався в казкового персонажа,  і починали жити новим життям.

За результатом конкурсу перемогу здобув загін «Смайлик»

На завершення дня для загонів "Смайлик" і "Екстрім" була проведена вікторина "Знавці Червоної книги".

04.06.2015 | Aдмін