Декада суспільно-гуманітарного циклу

В рамках декади вчителів суспільно-гуманітарного циклу вчителем німецької мови Вікторією Федоренко було проведено у  8 класі  конкурс на кращу проєктну роботу ''Україна-моя Батьківщина''. Учні 8 класу виявили свої творчі здібності, майстерно складали тексти і малювали гарні малюнки. Всі дуже старалися і працювали як одна команда.

Під час декади у   9 класі відбувся конкурс ''Найкращий знавець німецької мови''. Для його проведення було використано цифровий інструмент Гете Інституту - мобільний застосунок ''Heisse Kartoffel". Суть полягає в тому, що з одного пристрою грають кілька учасників, і їх завдання - не лише дати правильну відповідь з граматики німецької мови та знання культури німецькомовних країн, але й зробити це дуже швидко і передати телефон як гарячу картоплю (так перекладається назва) наступному учаснику. Кожен раз, коли відповідь неправильна або запізна, картопля потроху підсмажується, і коли вона вже зовсім готова, учасники бачать свої результати у порівнянні з іншими гравцями у Німеччині та у світі. Найкращі результати отримали команда Грицини Олександра, Кисіля Єгора і Дундука Сергія, а також команда Кириченка Максима і Кучерук Анастасії. Учні також випробували при цьому новий незвичний спосіб повторити і покращити свої знання, граючи в команді з використанням цифрових технологій.

28.04.2023 | Aдмін