День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 28 квітня у ЗЗСО відбувся  День цивільного захисту.

Учні закладу освіти удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя. Для здобувачів освіти  було проведено навчально- тренувальне заняття.Цікавою для старшокласників була виставка приладів радіаційної та хімічної розвідки, засобів індивідуального захисту. Здобувачі освіти взяли активну участь у квесті "Цивільний захист", під час якого виконали цікаві інтерактивні завдання, переглянули корисні відео, виконали підсумкові тестові завдання. День цивільного захисту під гаслом "Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!" проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

28.04.2023 | Aдмін