Екскурсія до Гайсинського управління ДСНС

26 травня учнями 7-8 класів під керівництвом класних керівників було відвідано клас безпеки  Гайсинського районного управління  ДСНС. Під час екскурсії інспектор Ушенко Андрій Валерійович розповів дітям про правила безпечної поведінки на воді, про правила  пожежної безпеки, особливу увагу звернув  щодо виявлення вибухонебезпечних предметів та як діяти при цьому.
      З учнями була проведена цікава вікторина, під час якої змогли проявити свої знання. Рятувальник пожежної частини розповів школярам про виїзди на ліквідації надзвичайних подій, та як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталась техніка та обладнання пожежного автомобіля, школярі фотографувались поруч та мали змогу роздивитись бойовий одяг, в якому працюють рятувальники. Ця екскурсія дала можливість ознайомити здобувачів освіти  з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

26.05.2023 | Aдмін