Декада початкових класів

Сьогодні в початковій школі - "День художника", який пройшов під гаслом "Чудеса трапляються!"

Перед тим, як дати можливість дітям проявити свої художні таланти, вчителі розповіли дітям про життя відомих українських художників - Катерину Білокур, Марію Примаченко, Тараса Шевченка та ознайомили з їхніми художніми творами. Вчитель образотворчого мистецтва Коцеруба А.М. для учнів 1 класу провела незвичайний майстер-клас з малювання: дітям дозволили відкласти пензлики та малювати пальчиками. Фарби для малювання руками видались малюкам настільки яскравими, що деякі з них розгубилися та не знали, з якої фарби почати малювати. Ті, хто так і не зміг відмовитися від пензликів, з допомогою яскравих фарб малювали чарівні квіти. Серед учнів 2 – 4 класів пройшов конкурс малюнка «Чарівний пензлик» діти з великим задоволенням взяли участь у цьому конкурсі. День пройшов в радісній та творчій атмосфері.

08.10.2015 | Aдмін