Декада початкових класів

Сьогодні в початковій школі пройшов День золотої рибки.

Все недоступне зачаровує. А що може бути далі від людини, ніж морське дно? Морські мешканці такі несхожі на земних істот. Про них дуже хочеться дізнатися більше. Сьогодні учні початкової школи мали можливість розширити свої знання про жителів морів та океанів, адже з ними була проведена Гра-подорож «На дні морському», протягом якої учні розгадували загадки, виконували завдання, готували повідомлення про жителів морів та збирали перлини, щоб потрапити в гості до золотої рибки.

Коли подорож закінчилась золота рибка підготувала для дітей  особливий подарунок – «Чарівну скриньку бажань». Кожен мав можливість загадати бажання і вкинути його до скриньки.  Отож, усі бажання, які загадали діти і поклали до чарівної скриньки рибка буде здійснюватиме  упродовж року.

09.10.2015 | Aдмін