Тиждень фізичної культури і спорту

Гарний настрій – запорука довгого життя! Саме під таким девізом у ЗЗСО І - ІІІ ст.№3 м.Гайсин розпочався традиційний тиждень «Фізичної культури і спорту». Головна мета якого  – виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки. Розпочався тиждень фізичної культури і спорту з наймолодших учасників - учнів 1 - 2 класів, між якими  були проведена зарядка, цікаві змагання, різні ігри та естафети.

Усі учні отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було.

09.09.2024 | Aдмін