Всеукраїнська Акція "16 днів проти насильства"

25 листопада у СЗШ І - ІІІст. №3 стартувала акція "16 днів проти насильства" . Метою проведення акції  - є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та обов’язків жінок і чоловіків.

В ході акції бібліотекар  Музика Т.С.  представила інформаційну виставку книг, брошур, журналів. Класні керівники провели анкетування серед учнів щодо прояву насильства в сім'ї, школі, в громадских місцях, та залучили учнів до перегляду фільму "Конвенція ООН про права дитини". Вчителем образотворчого мистецтва Коцерубою А.М. було організовано конкурс малюнка "Спасибі за любов і ласку". Психолог школи Данильчик Л.П. з учнями 8 класу провела заняття з елементами тренінгу "Ми проти насильства". Акція продовжується.

Вчитель історії Мороз І.В. разом з 9 класом  провели  круглий стіл на тему "Відмінна рабства".

Учні ґрунтовно підготували матеріал з теми в якому розкрили суть проблеми рабства як ганебного прояву суспільних відносин в історичній ретроспективі. Рабство як поняття, класичне рабство в Римській імперії та в США, особливості становища рабів серед слов’ян. А також процес відміни рабства як загальносвітового явища.

02.12.2015 | Aдмін