Батьківський всеобуч

Сьогодні у СЗШ І – ІІІст. №3 відбувся батьківський всеобуч. В очікуванні зимових свят, учні разом з педагогічним колективом представили батьківській громаді виставу «Ніч перед Різдвом»

Виконавці шкільного театрального гуртка (кер. Семенюк Л.В.) та бібліотекар школи (Музика Т.С.), гортаючи сторінки повісті-казки М.Гоголя, перенеслись у ті часи, коли молодий коваль Вакула (Кобелянський Артем) закохався у найкрасивішу дівчину села Оксану (Коцеруба А.М.)

Сьогодні  відбулася прем’єра вистави «Ніч перед Різдвом» з героями Гоголя. Тут були і Солоха (Семенюк Л.В.), і Чорт (Діхтяр Костянтин), і Одарка (Дефан Л.М.), і Чуб (Нікалайчук Микола), і дяк (Галицький Владислав), і голова (Колісніченко Руслан), і цариця (Шеремета І.К.), а також бояри, щедрівники і колядники (учні 8, 11 класів)

Режисером-постановником була Копняк С.В.

Акторам вдалося відтворити історичне минуле наших прадідів та залишити глядачам незабутні враження від вистави.

10.12.2015 | Aдмін