Екскурсія на фабрику Roshen

12 грудня для учнів СЗШ І - ІІІст. №3 була організована поїздка до м. Вінниці. Організувала екскурсію Копняк С.В. Школярі відвідали кондитерську фабрику "Roshen", Вінницький краєзнавчий музей, та музей ретротехніки.

Кондитерська компанія «Рошен» - одна з найбільших українських компаній з виготовлення солодких виробів. Школярі познайомилися з багатою історією та традиціями виробництва Вінницької фабрики, сучасним обладнанням, досвідченими спеціалістами.

Діти дізналися багато цікавого про те, як народжуються та виготовляються цукерки. Екскурсовод захоплено розповідала дітлахам про чарівний світ солодощів. Найбільше враження справила екскурсія до шоколадного цеху, де школярі побачили весь процес виготовлення і упаковки шоколадних цукерок.

Незабутнє враження справили на дітей краєзнавчий музей та інтерактивний музей ретротехніки, у якому діти мали змогу не лише розглядати а й  доторкнутись до експонатів.

Екскурсія пройшла вдало, діти були веселі та задоволені.

13.12.2015 | Aдмін