Декада суспільно - гуманітарного циклу

14 грудня розпочалася декада вчителів суспільно- гуманітарного циклу, яка триватиме до 25 грудня.

Вчителі української мови організували учням перегляд фрагментів кінофільмів українських класиків та конкурс ілюстрацій « Герої улюблених казок». Також було проведено різноманітні вікторини, інтелектуальні ігри, брейн-ринги. Протягом дня учні виконували цікаві завдання з української мови , з світової літератури , з історії. Учні 5 -11 класів розгадували кросворди, ребуси, шаради. Вчителями Польовою І. В. та Ковальчук А.М. було проведено літературні хвилинки « Під крилом всевишньої любові». Учні мали змогу 8-11 класів декламувати вірші українських поетів про кохання. Також вчителі –філологи поділилися з учнями своїми віршами про прекрасне почуття, яке омолоджує людину і підносить найприємніші моменти в житті кожного із нас.

.

18.12.2015 | Aдмін