Тиждень зарубіжної літератури

17 грудня тиждень зарубіжної літератури розпочався веселим ярмарком літературних героїв, які зустрічали учнів школи і роздавали їм безкоштовні лотереї на бал-маскарад. Пропонувалися цікаві завдання: для учнів 5-6 класів загадки, для учнів 7-8 кл. смішні прислів'я, для 9-11 прочитати прислів'я болгарською мовою та перекласти на українську. Учні 11 класу разом із вчителем зарубіжної літератури Семенюк Л.В. організували кафе "5 детективів", де розслідували справу про скоєння злочину. учні 10 класу випустили стіннівку "страшне перо не в гусака", в якій потішили гумором "учнівських перлів".

У 5,6 класах відбувся справжній бал "У попелюшки". Літературні герої представляли свої костюми, прикрашали ялинку, дарували листівки, вітали вчителів з Новим роком. Учні 6 - 11 класів разом з вчителями підготували інсценізацію "Ніч перед Різдвом" за повістю  М.В. Гоголя.

25.12.2015 | Aдмін