Декада суспільно - гуманітарного циклу

Закінчилася декада суспільно-гуманітарного циклу, яка проходила з 14 по 25 грудня у СЗШ І-ІІІ ст.№3  м. Гайсин.

В ході декади було проведено ряд цікавих заходів. Зокрема  учителями української мови та літератури ( А.М. Коцеруба, А.М. Ковальчук, І.В. Польова, С.В.Мельник) по класах  здійснено  поетичні турніри, вікторини, конкурси, шаради. Проведено поетичний вечір для старшокласників «Під крилом всевишньої любові», переможцями якого  стали Н.Дудніченко(10 кл.) та М.Драчук( 8 клас). Ці ж діти є і переможцями  шкільних Стусівських читань( Н. Дудніченко – ще й районних), а також шкільного конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»(невдовзі захищатимуть честь і на районному). Учні малювали малюнки до улюблених творів з української та зарубіжної літератур, переглянули фрагменти кінофільмів українських класиків  та науково-популярний фільм про життєвий шлях М.Старицького. Учні 5 та 7 класів підготували смачні вироби , які  продавали на «Веселій ярмарці». А.М. Коцеруба зі своїм драмгуртком порадувала учнів та педагогічний  колектив школи  цікавими «Андріївськими вечорницями»,  на яких ожили народні звичаї та традиції із запальним танком, ніжними українськими піснями, калитою та варениками.  Надзвичайно цікаво пройшло театралізоване дійство, організоване учителькою зарубіжної літератури Л.В. Семенюк, яка з  колективом педагогів-театралів та активістів – учнів старших класів інсценізували гоголівський « Вечір перед Різдвом».  Це цікаве дійство переглянули батьки учнів на батьківських зборах. З давніх часів у школу №3 завітали Солоха, Вакула, Оксана  та інші веселі персонажі  твору М.Гоголя. Крім того, Л.В.Семенюк із учнями  10 класу випустили жартівливу газету під назвою «Смішне перо не в гусака». У сучасній інтерпретації  переглянули глядачі і казку «Теремок» , яку німецькою мовою підготувала разом із одинадцятикласниками  молодий педагог Д.Ю.Мила, а ще порадували  присутніх учні 5-11 класів власноруч виготовленими Різдвяними календарями із цукерками та  різдвяним печивом власного виробництва. Учителька англійської мови М.А.Ковальська  провела цікаві вікторини для початкових класів, конкурс різдвяних віночків, інсценізацію казки «12 місяців», а учителі історії І.В.Мороз та А.М. Ковальчук   продемонстрували перед учнями  ряд кінофільмів  на історичну тематику, підготували конкурси, учні писали історичні дослідження та реферати.  Крім того, учні вивчили колядки та щедрівки, якими будуть радувати жителів міста в Різдвяні та Новорічні за старим стилем свята.

25.12.2015 | Aдмін