Тиждень туризму

23 вересня розпочалися туристичні змагання серед учнів 1-11 класів, команди класів представили емблеми, девізи класу.

На виконання Державної програми розвитку туризму, з метою вдосконалення виховної роботи, популяризації дитячого і юнацького туризму, організації  змістовного дозвілля і оздоровлення учнівської молоді, зміцнення дружніх зв'язків між юними туристами-краєзнавцями, протягом тижня проводитимуться туристичні змагання серед учнів 1-11 класів.  23 вересня команди учнів 1-4 класів змагалися на швидкість та якість встановлення намету, вкладання рюкзака; команди учнів 5-11 класів - встановлення намету, вкладання рюкзака, медичних знань. Команда "Туристи" учнів  1 класу (класний керівник Дефан Л.М.) здобули І місце (2 хв.29 с) в конкурсі встановлення намету. Найкращі результати в конкурсі вкладння рюкзаку здобула команда "Позитив" учнів 7 класу (класний керівник Мельник С.В.) в конкурсі медичних знань кращі результати показала команда "Тринь-трава" учнів 9 класу (класний керіник  Панасюк Н.М.).

24.09.2013 | Aдмін