Туризм це здорово!

Що таке здоров'я? Відсутність хвороби? Здоров'я - це більше, ніж відсутність хвороби. Це стан духу і тіла. І це нормальний стан організму. Ми задумані бути здоровими.
          Що тільки людина посіє -те й пожне. Порушиш правила здоров'я - пожнеш хворобу. Тому сьогодні особливо важливо сформувати потребу в здоровому способі життя, а також в задоволенні від повноцінного життя.

Сьогодні змагання в умінні розпалювати вогнище серед команд учнів 7-11 класів. За командою учасники розбігаються та збирають хмиз для розпалювання. Підготувавши дрова, вони повинні підпалити вогнище одним сірником. Не дозволяється користуватися папером,найкращий результат показали учні 11класу.Команди учнів 1-6 класів  приймали активну участь в конкурсі "Смуга перешкод" - подолання технічних етапів вимагає від учасників чітких дій з дотриманням техніки безпеки подолання перешкод. Кращий результат показали учні 1 та 4 класу.

24.09.2013 | Aдмін