Тиждень олімпійського руху

Не перший рік вже в третій школі

Крокує сміло Олімпійський рух.

Ми – українці й твердо знаєм:

В здоровім тілі – лиш здоровий дух

З метою популяризації традицій та культури здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом з  05.09. – 12.09. в школі пройшов тиждень Олімпійського руху.

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

В рамках Олімпійського тижня в школі вчителем фізичної культури Новаківським О.М. було проведено ряд заходів: змагання з шашок між учнями 6 – 10 класів. Перемогу здобули: учениця 8 класу -  Драчук Марина та учень 10 класу - Осауленко Олександр. Для учнів 6 – 8 класів було проведено змагання з піонерболу в ході якого перемогу здобула команда 8 класу.

Для учнів 1 – 4 класів були проведені змагання «Веселі старти» та конкурс малюнків «Відомі олімпійці».

Проведені заходи не залишили байдужим жодного школяра навчального закладу, які зробили висновок про необхідність активної життєвої позиції та занять спортом та фізичною культурою.

13.09.2016 | Aдмін