Засідання педагогічної ради

Сьогодні в СЗШ І - ІІІст. №3 м. Гайсин відбулося засідання педагогічної ради "Про стан роботи з обдарованими учнями в шкільних та позашкільних гуртках, факультативах. Можливості творчої співпраці".

На педраді розглядались питання:

1.                  Робота з обдарованими  учнями в шкільних та позашкільних гуртках, факультативах.

2.                  Ключові зміни в оновлених програмах початкової школи.

Педраду розпочала заступник директора з навчально-виховної роботи Порохнява В.Д., яка проаналізувала стан роботи з обдарованими учнями в школі. По першому питанню виступили керівники шкільних гуртків Новаківський О.М. (спортивний гурток), Копняк С.В. (вокально-хореографічний гурток), Турчин А.М. (гурток українознавства), Семенюк Л.В. (театральний гурток), які розповіли про свою систему роботу з обдарованою молоддю.  Шкільний психолог Данильчик Л.П. розповіла присутнім про обдарованість, види обдарованості та провела з присутніми тренінгові вправи. Під час засідання педагогічної ради педагоги у ході теоретичного блоку, практичних вправ, роботи в групах обговорили питання: обдарованості, характерні особливості обдарованої дитини, проблеми виявлення обдарованих дітей та організація роботи вчителів з обдарованою молоддю, співпраця школи і батьків з розвитку творчих здібностей школярів.

По другому питанню виступила керівник ШМО вчителів початкових класів Васильчук О.А, яка ознайомила з ключовим змінами в оновлених програмах початкової школи.

01.11.2016 | Aдмін