Декада суспільно-гуманітарного циклу.

14 листопада розпочалася декада вчителів суспільно-гуманітарного циклу, яка триватиме до 25 листопада.

Під час проведення декади учні братимуть участь у різноманітних заходах та конкурсах. Уже з перших днів вихованці школи виконували цікаві завдання з української мови та літератури, а також збагатили свої знання висловами українських письменників про красу та багатство рідної мови.
На відкритому уроці з української літератури учні 9 класу ознайомилися з повчальними афоризмами Григорія Сковороди та збіркою письменника « Байки харківські». Учні назавжди запам’ятали, що афоризми та байки Г. Сковороди, безперечно, явище оригінальне і своєрідне в українському письменстві . Ось такий був перший день декади в школі, але для учнів ще протягом двох тижнів триватиме насичена програма з навчальних предметів.

14.11.2016 | Aдмін