Декада суспільно-гуманітарного циклу

Декада учителів суспільно-гуманітарного циклу продовжує свою роботу. Сьогодні у школі пройшов поетичний вечір для старшокласників "Під крилом Всевишньої любові".

Захід організували вчителі української мови та літератури Польова І.В., Ковальчук А.М., Турчин А.М. Із поетичними творами виступили педагоги та учні 9-11 класів, зокрема А.М.Ковальчук прочитала власні поезії про кохання, а учителі Польова І.В., Турчин А.М. та учитель історії Мороз І.В., дев'ятикласники Пащенко О.,Чижевський В., Копняк Б.,Драчук М., десятикласниця Туранська О. і одинадцятикласниці Дудніченко Н., Лавренюк М. та Лавренюк О.порадували прекрасними віршами Л.Костенко, В.Симоненка, Д.Павличка, В.Сосюри ... Вечір пройшов у теплій атмосфері добра та ліричності.

15.11.2016 | Aдмін