Декада початкових класів

Пригощав пташок я з годівниці

І почав нарешті відчувать,

Що для когось крихта — це дрібниця,

А для пташки — жить чи замерзать.

Зима важка пора для птахів, які залишилися зимувати.  В зимовий час птахи гинуть не стільки від холоду, а від того, що не вистачає їжі. Ось у ці скрутні часи для птахів на допомогу повинні прийти і дорослі, і діти.

"Допоможемо птахам взимку!" - саме з цієї акції розпочала свою роботу декада початкових класів. Протягом дня класні керівники 1 – 4 класів провели бесіди: «Як живеться вам, птахи?», «Врятуй зимою пташину!», «Час про пташину подбати!» в ході яких,  учні пригадали, які птахи залишаються зимувати, чим їх можна годувати. Також школярі принесли годівнички, виготовлені своїми руками.

Всі відповідально підійшли до виконання цього завдання. Для виготовлення годівниць використовували порожні пластикові пляшки, картонні коробки, фанеру, дерево. Особливою умовою при виготовленні годівниць було, те що конструкція повинна витримувати складні погодні умови, захищати корм від опадів та вітру. Годівнички розвісили біля школи, своїх будинків, щоб підгодовувати птахів до закінчення зими та до появи першого корму.

12.12.2016 | Aдмін