Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

І з того часу  Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом- звернути увагусуспільства на цю проблему.

З метою поповнення базових знань про ВІЛ/СНІД, усвідомлення зв’язку  між способом життя і ризиком інфікуватися, розвивати вміння уважно ставитися до свого здоров’я; формувати толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованої людини, виховувати ставлення до здоров’я як до найвищої цінності в школі 02.12.2013 року  було проведено ряд заходів:   Наконечна Людмила Петрівна підготувала для учнів 6,9,10,11 класу  відео лекторій "СНІД. Небезпека і профілактика", класні керівники провели виховні години для  учнів  «Снід – загроза людству», загальношкільний лекторій для старшокласників «Жити в світі, в якому є ВІЛ» підготував учитель основ'я здоровя Брагар Ігор Валентинович, в шкільному конкурсі малюнка «Ми проти СНІДУ» прийняли участь учні 5-11 класів.

02.12.2013 | Aдмін