Прощавай, початкова школо!

Сьогодні із початковою школою та зі своєю першою вчителькою Івангородською Л.М. попрощалися учні 4 класу. До цієї події вони підготували святковий концерт, на який запросили батьків, вчителів, учнів початкових класів. Це дуже хвилюючий момент для молодших школярів, адже вони переступають певний рубіж, переходять в середні класи, дякують своїй першій вчительці за знання, які вони здобули, за безмежне терпіння та виховання.

Тому у святково прикрашеному залі школи учні старанно виступали: гарно співали, танцювали, декламували вірші і показали, що вони вже готові йти до п'ятого класу, бо здобули гарні знання та вміння у початкових класах.

Після концерту батьки висловили велику подяку вчительці за роки, проведені з їхніми дітьми, за те все хороше, що було зроблено, за ту увагу і тепло, яке линуло протягом перших чотирьох років у школі. А підсумком свята був танцювальний номер "Джентельмен шоу" у виконанні всіх учнів класу.

23.05.2017 | Aдмін