Останній дзвоник

Сьогодні у всіх школах міста пролунав останній шкільний дзвінок. Для когось він сповістив про перехід до наступного класу, для когось – про закінчення школи. Свято "Останнього дзвоника" пройшло і в СЗШ І – ІІІ ст.№3 м. Гайсин. На святкове дійство, окрім самих учнів та випускників, завітали їх батьки, які розділили зі своїми дітьми радісні та, водночас, хвилюючі миті в їх житті.

Привітати випускників прийшов мер міста Гайсин Гук А.І., який побажав випускникам щасливої життєвої дороги, бути добрими і порядними людьми, мати велику витримку, мужність, віру і мрію у те, що майбутнє їх життя буде прекрасним.

З вітальним словом виступила директор школи Шеремета І.К., яка привітала присутніх з закінченням навчального року, підвела підсумки навчального року, вручивши почесні грамоти та дипломи кращим учням за особливі успіхи у навчанні та творчих здобутках а також Похвальні листи за відмінні успіхи у навчанні.

Святкового настрою додавали виступи першокласників, музичні вітання від найстарших учнів школи, а також танці  у виконанні учнів 6 та 4 класів.

І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який  сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!

26.05.2017 | Aдмін