Святковий концерт до Дня захисника України

Сьогодні учні нашої школи побували на концерті, присвяченому Дню захисника України.

З привітаннями та словами вдячності свято розпочав голова районної ради Боровий Григорій Іванович.

Із тематичними музичними, пісенними й танцювальними композиціями виступили солісти та колективи Будинку культури. Також на святковий концерт завітали викладачі з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Усіх гостей у залі привітав декан історичного факультету УДПУ Карасевич Анатолій Олександрович . З його уст звучали власні поезії на патріотичну тематику. Глядачі у залі гучними оплесками зустріли народний аматорський колектив чоловіче тріо «Гонта» у складі викладачів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заслужених працівників культури України Валентина Купчика, Василя Семенчука та Петра Волошина.

Спостерігаючи за виступами сьогоднішнього дійства, наші вихованці отримали велику насолоду та море вражень.

Зокрема, низка композицій в рамках концерту виглядала особливо актуально, зважаючи на ще одне свято 14 жовтня – День українського козацтва.

13.10.2017 | Aдмін