новина

Головна » новина   

  

 

Історична гра «Лабіринтами минулого»

В рамках декади суспільно-гуманітарного циклу вчителем історії Ковальчук А.М. була проведена з учнями 7 класу цікава і захоплююча гра  «Лабіринтами минулого». Метою історичної гри було: узагальнити, конкретизувати знання учнів з історії; сприяти глибшому засвоєнню конкретного історичного матеріалу, активізувати пізнавальні інтереси учнів; розвивати уважність, кмітливість, вміння логічно мислити, лаконічно та аргументовано висловлювати свою думку; виховувати інтерес до історії та дух змагальності, почуття співпереживання за команду, відповідальність за власні дії в команді, доброзичливість, тактовність, повагу до культурних надбань людства, почуття національної самосвідомості та національної гідності. 
Клас був поділений на дві команди: «Знавці історії» та «Мандрівники». Кожна команда чітко представила свій девіз та назву. Учасникам змагань довелося подолати нелегкий і насичений лабіринт, який охоплював завдання різної складності. 
Гра складалася з 4 лабіринтів: 
 1-й лабіринт «Відбірковий»; 
 2-й лабіринт «Історичні портрети»; 
 3-й лабіринт «Історичні головоломки»; 
 4-й лабіринт «Історичні загадки». 
Гра допомогла узагальнити та систематизувати знання з теми «Виникнення та становлення Русі-України» і підняла всім настрій, навчила учнів працювати в команді, допомагати один одному, дослухатися до чужої думки. Перемогу здобула команда «Знавці історії», які набрали більшу кількість балів, пройшовши чотири лабіринти минулого. 
Учні 7 класу були задоволені своїми результатами та проведеним історичним змаганням.14.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад