Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконання листа Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації "Заходи з проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 13 по 19 листопада 2017 року".

У СЗШ І - ІІІст. №3 м.Гайсин з 13 по 19 листопада 2017р. триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Розпочався тиждень інформаційною радіолінійкою. Класними керівниками 1 - 11 класів проведені години спілкування  з питань попередження дитячого травматизму внаслідок порушень правил дорожнього руху "Небезпечні та безпечні місця  переходу вулиць нашого міста". Для учнів 8 класу було проведено вікторину зі знань Правил дорожнього руху. Учні продемонстрували гарні знання дорожних знаків та правила переходу вулиць, правильно вирішували ситуативні завдання. З учнями 10 класу було проведено практичне заняття "Пішохід і перехід" також на уроці інформатики під час вивчення теми "Презентації та їх призначення" учні створювали презентації на тему "Безпечний рух - безпечне життя". Учні 11 класу провели показове занняття "Надання домедичної допомоги під час ДТП" для молодших учнів школи. Під час заняття було продемонстровано різні типи пов"язок, після чого діти мали можливість спробувати самостійно надати допомогу "потерпілим".

15.11.2017 | Aдмін